Oct 29th افزایش قیمت های سرویس ها

با سلام خدمت کاربران عزیز نظر به افزایش پایدار و معنی دار قیمت ارز و تاثیر مستقیم آن بر روی هزینه های سرویس های خارج از ایران، شرکت مبتکران (نت آذر) بلاجبار قیمت سرویس های خود را متناسب با قیمت ... بیشتر »

Oct 29th خدمات ویبولتین رایگان

با سلام خدمت کاربران عزیزبا توجه به نیاز کاربران جهت راه اندازی انجمن ساز ویبولتین از این پس نصب و راه اندازی اولیه این انجمن ساز به صورت رایگان برای مشتریان هاستینگ انجام می گیرد و کلیه ... بیشتر »

Jul 20th اخطاریه ریسلو در زمینه اطلاعات کاربری دامنه ها

با سلام خدمت کاربران عزیز همانطور که مستحضر هستید، یکی از پارتنر های شرکت نت آذر ازچند روز پیش با ارسال اطلاعیه ای درخواست آپدیت مشخصات دامنه و هویز را داشته که این درخواست خدمت کاربران و ... بیشتر »

Feb 7th بروز رسانی امنیتی بسیار مهم وردپرس‎

مطابق با اعلام سایت رسمی وردپرس یک آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی در نسخه ۴.۷ وردپرس وجود دارد که این آسیب پذیری در نسخه 4.7.2 برطرف شده است. لازم به ذکر است این آسیب پذیری امکان دستکاری پستهای منتشر ... بیشتر »

Jan 10th افزایش قیمت سرویس ها

با توجه به افزایش شدید قیمت ارز در دو ماه گذشته که بیش از سی درصد افزایش داشته است و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده سرورها و تاثیر مستقیم بر روی قیمت سرویس های میزبانی و ثبت/تمدید دامین های ... بیشتر »

Nov 12th آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای Joomla 3.x

با عرض سلام خدمت کلیه کاربران نت آذر به اطلاع می رساند به تازگی دو آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای جوملا ویرایش 3 توسط تیم توسعه دهندگان جوملا برطرف شده است. یکی از این باگ‌ها ... بیشتر »

Apr 25th انتشار bug و exploit خطرناک برای کلیه نسخ vbseo

با سلام متأسفانه چندی پیش یک حفره امنیتی خطرناک در vbseo، بسته seo پرکاربرد انجمن‌ساز vbulletin شناسایی و منتشر شده که با توجه به توقف پروژه vbseo توسط ارائه کنندگان آن، patch و اطلاع رسانی رسمی در این خصوص ... بیشتر »

Mar 31st بروز رسانی امنیتی جدید برای برنامه مدیریت محتوای جوملا 3

با توجه به مشکلات امنیتی اخیر برنامه مدیریت محتوای جوملا  یک بروز رسانی امنیتی جدید از سوی جوملا برای رفع این مشکلات ارایه شده است. با توجه به جدی بودن آسیب پذیری های امنیتی برنامه در صورت ... بیشتر »